Tulin’s Marin Deniz Tekstilinde Kendi Tasarımları İle Fark Yarattı - MotorYat Dergisi
Tulin’s Marin Deniz Tekstilinde Kendi Tasarımları İle Fark Yarattı
Tarih : 2013.05.02  09:29:34
Deniz tutkunlarının vazgeçilmezleri olan tekne ve yatlara kadın dokunuşu ve zarifliğini getiren Tulin’s Marin, 3 yıldır Göcek’te kişiye özel tasarımları ve aldığı siparişlerle farklılığını ön plana çıkardı.

Tülin Salman, 15 yıldır tekstilde farklı departmanlarda çalıştıktan sonra Tulin’s Marin adı altında kendi şirketini kurarak, marin tekstilinde kendi tasarımlarının üretimini yapmaya başladı. Deniz severlerin denizdeki evleri olan teknelerine rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi taşıdığını söyleyen Tülin Salman, “kişiye özel tasarımlar ve siparişlerle farklılığımızı ön plana çıkardık.” Göçek’teki butik atölyelerinde el işçiliği ağırlıklı ürünlere gelen taleplerden mutlu olduğunu dile getiren Tülin Salman “Mavi benim vazgeçilmezim bunun yanı sıra doğada ki tüm renklerden ve denizden ilham alarak koleksiyonumu hazırlıyorum ” dedi.

Ürün yelpazelerinden ve yurtdışı planlarından bahsederken “Ürün yelpazemiz teknelerin her türlü tekstil ihtiyacını karşılayacak kadar geniş. Tekne tekstil ve dekorasyonunda  farklı çizgimizle yurtdışı fuarlarda da ülkemizi temsil etmeyi amaçlıyoruz”diye konuştu.

Devamı Mayıs ayı ortasında çıkacak olan dergimizde... 

İrem Komitoğlu

Editör

990 kez okundu
Diğer DenizdeYaşam Haberleri
Adres: info@motoryat.com
 e-mail: info@motoryatdergisi.com
Aktif Ziyaretçi: 2 Bugün Gelen: 287 Dün Gelen: 1609 Toplam Ziyaretçi: 806082
Copyright  2016 MotorYat Dergisi
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri